Movies
Ratings
627
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 0.5
The MummyRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0