Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Instant FamilyRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0