Titles you rated
Blue StreakRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Little ManRated ★ 4.0
Wild HogsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0