Titles you rated
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Days of WrathRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 2.5