Series
Ratings
233
Escaping Twin FlamesRated ★ 2.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
TravelersRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Old Dog, New TricksRated ★ 3.5
TravelersRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.0
ArcherRated ★ 2.0