Titles you rated
Two ProsecutorsRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
EddingtonRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
QueerRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5