Series
Ratings
24
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0