Series
Ratings
31
Love Deeply!Rated ★ 3.0
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 5.0
Unsung CinderellaRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
Gogh, The Starry NightRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Good PeopleRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0