Series
Ratings
20
Aharen Is IndecipherableRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 3.5
JormungandRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0