Series
Ratings
48
Endeavour Season 8Rated ★ 5.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Shoujiki FudousanRated ★ 3.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- The Hour Season 2Rated ★ 4.0
A Very English ScandalRated ★ 4.5