Series
Ratings
192
One Piece Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- 원피스 33기Rated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- Three Idiots in KenyaRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Three meals in IcelandRated ★ 4.0- 원피스 32기Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0