Movies
Ratings
873
Holy SpiderRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
Red RocketRated ★ 4.5
OmnivoresRated ★ 2.0
Snakes and EarringsRated ★ 1.5- Highway FamilyRated ★ 2.5
Bones & AllRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
Orphan: First KillRated ★ 1.0
SmileRated ★ 2.0
The Fox with Nine TailsRated ★ 2.0
Project Wolf HuntingRated ★ 1.0
The Weekend AwayRated ★ 2.0
AlonersRated ★ 2.5
Everything Went FineRated ★ 3.5
The AnchorRated ★ 1.5
Seoul VibeRated ★ 1.5
Look Both WaysRated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 2.5