Movies
Ratings
56
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 1.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 1.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5