Series
Ratings
12
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0