Movies
Ratings
69
Mickey 17Rated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 3.0
The Current WarRated ★ 4.0