Movies
Ratings
1357
Project Hail MaryRated ★ 4.0
NuisiblesRated ★ 5.0- Finding CHAERated ★ 5.0
- Ian, and the WorldRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
FerrariRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 3.0- Against All OddsRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
FranceRated ★ 3.0
LegendRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0