Movies
Ratings
260
Once We Were UsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5