Movies
Ratings
179
The PrestigeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0