Series
Ratings
11
WestworldRated ★ 4.0
The DeuceRated ★ 5.0
The DeuceRated ★ 5.0
The DeuceRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0