Titles you rated
21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 3.5- In Your Brilliant SeasonRated ★ 5.0
Daemons of the Shadow RealmRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
- DURARARA!! x 2 (Ketsu)Rated ★ 3.0
- DURARARA!! x 2 (Ten)Rated ★ 3.5
- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 3.5
걸어서 세계속으로Rated ★ 3.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 2.5