Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
HeritageRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
3670Rated ★ 3.0- Dear SRated ★ 3.0
- World PremiereRated ★ 4.0
- miluRated ★ 2.0
When This Summer is OverRated ★ 3.0- In Our DayRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 3.5- Merely Known as Something ElseRated ★ 3.0
EvelynRated ★ 2.5
Eternity and a DayRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Train DreamsRated ★ 3.5