Series
Ratings
91
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Maid Sama!Rated ★ 4.0
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 2.5
GivenRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Buddy DaddiesRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5