Movies
Ratings
318
SisterRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Boston StranglerRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
Bad MomsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5