Titles you rated
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 2.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.5- Unsolved Mysteries Season 4Rated ★ 2.0
Unsolved Mysteries Season 3Rated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0