Titles you rated
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 5.0- ひぐらしのなく頃に拡Rated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 4.0
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 5.0
Eyeshield 21Rated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
Girlish NumberRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Flying WitchRated ★ 3.5
Arakawa Under The BridgeRated ★ 3.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
South ParkRated ★ 4.5
Season 1Rated ★ 0.5- Full Metal Panic! The Second Raid OVA: A Relatively Leisurely Day in the Life of a Fleet CaptainRated ★ 5.0
- KanonRated ★ 4.5