Movies
Ratings
52
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5