Titles you rated
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0- Sister's Slam DunkRated ★ 4.0
K-pop Star Season 1Rated ★ 3.5
LarvaRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5