Movies
Ratings
555
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Love ClinicRated ★ 2.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
Finding NeverlandRated ★ 2.5
Johnny EnglishRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
Jupiter AscendingRated ★ 2.5
HellcatsRated ★ 1.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
The Expendables 3Rated ★ 2.0
The SilencedRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 1.0
FearlessRated ★ 2.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
ConfessionRated ★ 2.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 1.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 2.0