Movies
Ratings
884
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 4.0