Titles you rated
The Boondock SaintsRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
NanaRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 0.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5