Titles you rated
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Show by Rock!!Rated ★ 4.5- 사이렌 형사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 3.0
Bleach: The New Captain Shūsuke AmagaiRated ★ 3.0
Bleach: Arrancar vs ShinigamiRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 2.0
Bleach: The Arrancar - The Fierce FightRated ★ 3.0
Bleach: The Arrancar - The Hueco Mundo Sneak EntryRated ★ 3.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 3.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.0
Bleach: The ArrancarRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5
Bleach: The SubstituteRated ★ 3.0
Bleach: The BountRated ★ 3.0
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 2.5