Movies
Ratings
249
March of the PenguinsRated ★ 3.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.0
American PieRated ★ 2.0
JobsRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 2.5- ChangeRated ★ 3.5
- Highway StarRated ★ 2.0
BabeRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
SpeedRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Go Go 70'sRated ★ 3.0