Series
Ratings
45
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
It's NightRated ★ 3.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Giant Peng TVRated ★ 3.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5