Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- Flirty Boy and GirlRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5