Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5