Series
Ratings
26
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0