Series
Ratings
109
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
GoedamRated ★ 1.0
My Beautiful ManRated ★ 4.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 3.5
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.0
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5