Series
Ratings
165
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 2Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Darwin's GameRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 3.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 5.0