Titles you rated
Tamon’s B-SideRated ★ 5.0
The DaysRated ★ 4.0
Kujo no TaizaiRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
Nine Bodies in A Mexican MorgueRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 2.5
Ningen HyohonRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Everyday HostRated ★ 3.5
Gen V Season 2Rated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 4.0
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 3.5
GivenRated ★ 3.5