Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 1.0
Special Affairs Team TENRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0