Movies
Ratings
95
Late AutumnRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
PietaRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0