Movies
Ratings
138
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Perfect ProposalRated ★ 1.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0