Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0
RugratsRated ★ 5.0- 유희왕 2기Rated ★ 4.0
- 와라! 편의점Rated ★ 3.0
- 내 친구 우비소년 1Rated ★ 2.0
- 내 친구 우비소년 2Rated ★ 2.5
- Midori daysRated ★ 2.5
- Robocar Poli Season 1Rated ★ 1.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Yo-Kai WatchRated ★ 5.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5