Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Goodbye Christopher RobinRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Black MoneyRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Jesters: The Game ChangersRated ★ 2.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0