Series
Ratings
60- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 5.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 1.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
The Flower in PrisonRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0