Titles you rated
LostRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5