Series
Ratings
17
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
MotherRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 0.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0