Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Believer 2Rated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 0.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5