Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
MedalistRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
Zootopia+Rated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
CallsRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 1.0
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
UzumakiRated ★ 0.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Jang Yeong SilRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5