Movies
Ratings
68
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5